WYKAZ SZKOLNYCH ORGANIZACJI
w roku szkolnym 2018/2019

SZKOLNE ORGANIZACJE


OPIEKUNOWIE

LOP

Andrzej Czechowicz

SAMORZĄD UCZNIOWSKI
 

Szkoła Podstawowa
 
Gimnazjum  

PCK

Marcin Stolarski

SKS

Małgorzta Kozioł
Marta Smolarczyk
Aleksander Niwiński
 

Wykaz kół przedmiotowych
w roku szkolnym 2018/2019

Gimnazjum

Nazwa koła

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

klasa

termin


Koło historyczne

Krzysztof Siwek

III c
IIIa, b  (dz.)
IIIa, b  (chł.)

poniedziałek - 1355 – 1440
czwartek -  1300 – 1345
piątek  - 1355 – 1440

Koło fizyczne

Anna Krzemińska

IIIc
IIIa

poniedziałek 1355 – 1440
środa
1355 – 1440

Koło chemiczne

Monika Met

III a,b,c

wtorek 1355 – 1440
 

Praca z uczniem zdolnym Anna Balant III b wtorek 1355 – 1440

Konsultacje
z jęz. niemieckiego

Eliza Żelazna

VII, VIII, III gim.

czwartek - 1340 – 1500

Koło matematyczne

Dorota Gaj
 

III a

środa - 1355 – 1440

Koło języka angielskiego

Agnieszka Szyszka

III c

wtorek - 1300 – 1345

Koło języka angielskiego

Elżbieta Dębicka - Szmidt

III b

poniedziałek  1450 - 1535

Koło geograficzne

Joanna Rejowska

III a,b,c

wtorek  1355 – 1440
 

Koło matematyczne

Joanna Niwińska -Fidor

III b

poniedziałek - 1355 – 1440
 

Koło matematyczne

Joanna Niwińska -Fidor

III c

wtorek -  1300 – 1345
 

Praca z uczniem zdolnym Agata Ksel III czwartek - 1355 – 1440
Koło polonistyczne Anna Jaworska III c
 
poniedziałek - 1355 – 1440

 

SZKOŁA PODSTAWOWA
 

Nazwa koła

Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

klasa

termin

Koło języka angielskiego Agnieszka Szyszka
 
VIII b czwartek  1450 - 1535
Koło polonistyczne

Magdalena Ciszek
 

VIII b

czwartek  1450 - 1535

Koło języka angielskiego

Elżbieta Dębicka - Szmidt

VIIIa

wtorek  1450 - 1535

Chór

Agata Bazalińska

IV-VII
 

poniedziałek 1355 – 1440

SKS
 

Marta Smolarczyk

Va

środa 1355 – 1440

SKS
 

Marta Smolarczyk

IVb

poniedziałek -  1300 – 1345

Koło przyrodnicze
 
Andrzej Czechowicz VIa czwartek  1355 – 1440
Praca z uczniem zdolnym Agnieszka Szyszka
Vb

 
czwartek  1355 – 1440

Koło języka angielskiego

Agnieszka Stefańczyk

 

piątek (co 2 tyg.) - 1300 – 1345


Praca z uczniem zdolnym
 
Elżbieta Dębicka - Szmidt VIb poniedziałek - 1355 – 1440
Zajęcia rozwijające  zainteresowania Andrzej Czechowicz VII poniedziałek - 1450 - 1535

 

 

POWRÓT