Sukcesy w biegach sztafetowych

Dobra passa naszych sportowców nie opuszcza! Udowodnili to podczas wojewódzkich  finałów igrzysk młodzieży szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych w Nowinach. Drużyna chłopców w składzie: Krystian Kmiecik, Wiktor Dzwonek, Kamil Komisarczyk, Konrad Michalski, Kewin Gad, Karol Pańczyk, Adrian Czupryński, Patryk Pietrzak i Kamil Bielawski bezkonkurencyjnie pokonała rywali, zajmując pierwsze miejsce w sztafecie 10x1000m. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż wymienieni uczniowie są aktualnymi wicemistrzami Polski w tej konkurencji. Nie mniej waleczne okazały się także nasze dziewczęta. Próbując dorównać kolegom, sztafeta żeńska w składzie: Kinga Gaweł, Daria Feliszek, Gabriela Zając, Ewa Woźniak, Martyna Olczyk, Marlena Jabłońska, Julia Szymoniak, Monika Kurczyńska, Iwona Urbańczyk i Ewa Pańczyk wywalczyła drugie miejsce na podium, ulegając jedynie zawodniczkom z Rytwian.

Sportowcy naszej szkoły trenujący w klubie „Olimp”: Wiktor Dzwonek, Damian Dula, Krystian Kmiecik i Konrad Hojnacki  uczestniczyli  w mistrzostwach Polski młodzików w Radomiu, gdzie  zajęli piąte   miejsce w sztafecie 4x100m.  Na tej samej pozycji uplasował się Kamil Bielawski w biegu na dystansie 2000m.